Služby

Osobní i online spolupráce

V rámci svých služeb nabízím spolupráci se zaměřením na komplexní trénink, především běh, silový trénink, kondiční trénink. Po celou dobu spolupráce je pro mě důležitá zpětná vazba od klienta, pro dosažení jeho maximální spokojenosti. A tak již při úvodní konzultaci rozebereme vaše cíle, časové možnosti a případně fyzická omezení. 

Již v průběhu vysoké školy jsem sbíral zkušenosti s trénováním jak dětí, tak dospělých, a to ať už v rámci skupinových tréninků nebo soukromých lekcích. Vždy jsem stavěl na empatickém a trpělivém přístupu. Každý má tak u mě možnost dosáhnout svých cílů.

Na osobní kontakt nedám dopustit, nicméně žijeme v uspěchané době, a tak nabízím i online spolupráci, kdy můžete trénovat například v prostorách svéha domova a já vám budu k ruce jako soukromý trenér skrze online platformu.

 

490A9582

Co můžete získat?

Nastavení zdravého stravování

ZVÝŠENÍ
celkové
VYTRVALOSTI

Objevení
nevšední
síly

redukci
tělesné
hmotnosti

lepší
mobilitu a flexibilitu

dobrou
náladu

Processed with VSCO with hb2 preset

Analýza běžecké techniky

Běh patří bezesporu k nejrozšířenějším sportům dnešní doby. Přestože máme pro běh jako lidé dokonalé predispozice, tak přirozenou schopnost ladného běhu většina z nás kvůli komfortnímu způsobu života ztratila. Vylepšete se mnou svoji běžeckou techniku v pár krocích.

Tréninkový plán

Chcete být nezávislý, co se načasování tréninku týče, ale zároveň potřebujete jasně daný plán k dosažení Vašeho cíle? Pak je mnou nabízená služba Tréninkový plán to pravé pro Vás! Neobávejte se, že dostanete na začátku plán na dva měsíce a nechám Vás v tom „plavat“. Všemi cviky Vás provedu a v průběhu spolupráce budeme pravidelně pořádat konzultace za účelem aktualizace a přizpůsobení Vašemu postupu. Ať už je Váš cíl jakýkoliv, vždy je možné ho společnými silami dosáhnout! 

127
490A9534

Osobní a Online trénink

Při osobní spolupráci kladu maximální důraz na správné provedení cviků a také na vzájemnou komunikaci. Zpětná vazba je důležitá z pohledu zohlednění fyzických i duševních potřeb klienta.

Kontakt