O mně

Jmenuji se Petr Trojáček. V roce 2019 jsem úspěšně ukončil FEL ZČU v Plzni v oboru Elektrotechnika a energetika. Po dostudování jsem nastoupil jako Expert NDT na jadernou elektrárnu Temelín, kde působím doposud.

Přestože jsem byl rodiči vždy veden hlavně ke vzdělání v perpesktivním oboru jako je energetika, je to především pohyb, co definuje můj dosavadní život. Jako kluk jsem s ním začal a nikdy nepřestal objevovat možnosti lidského těla. 

V dětství jsem se věnoval karate, fotbalu, tenisu, zimním sportům. Na vysoké jsem byl pak poblázněný do klasického kulturistického tréninku, lezení, juda, běhání. Až se to vše spojillo v nadšení pro překážkové závody vyžadující vytrvalost, sílu a celkovou obratnost.

Ze zmíněného lze odvodit, že se věnuji hlavně komplexnímu tréninku, který v mém případě zahrnuje silový trénink, kdy pracuji s volnou zátěží, jejíž ideálním zástupcem je kettlebell. K tomu také patří kompenzační cvičení s vlastní vahou a případně s dalšími vybranými pomůckami. Nedílnou součást tréninku tvoří běh, bez nějž si život už neumím ani představit. 

Můj přístup k pohybu mi následně umožňuje čelit vytyčeným výzvám jako jsou běžecké závody (půlmaratony, maratony), překážkové závody (Predator race, Spartan race), zdolávání hor (GrossGlockner, Mt. Blanc), překonávání dálkových treků (GR20, Kungsleden a další), ale hlavně si užívám každodenní pohyb s úsměvem – a to bych rád předával i vám.

Kontakt